What is Manufaktura?

17. november 2013 at 10:05 | Sarah

Naši firmu jsme založili s cílem udržet a prezentovat česká a moravská řemesla, kterým v současné době hrozí zánik. Postupně se nám podařilo sdružit přes 250 drobných řemeslníků, bývalých mistrů lidové tvorby, Nositelů tradice a tradičních českých firem, jejichž výrobky prodáváme v síti našich obchodů. Zajištěním pravidelného odbytu a spoluprací při vývoji, designu a ochraně jejich produktů tak napomáháme udržení mnoha unikátních řemeslných technik. Díky myšlence"českosti a kvality", jsou naše obchody odlišné a unikátní. Design obchodů je koncipován tak, aby návštěva každého z nich působila jako milé pohlazení a evokovala atmosféru starých časů. V prosinci 1995 se stal ČNP s.r.o. první společností, která získala ocenění Czech made za provozování sítě obchodů. V našich obchodech oceníte výběr sortimentu a originální řešení interiérů, ale také vynikající zákaznický servis a naučný informační systém.

Obchody MANUFAKTURA Vaše domácí lázně v obchodních centrech:

Provozujeme síť značkových obchodů MANUFAKTURA, které nabízejí atraktivní sortiment pro domácí lázně. Při vývoji unikátní lázeňské kosmetiky se inspirujeme světoznámou českou lázeňskou tradicí a objevujeme nové účinné kosmetické ingredience - české pivo, moravské víno, karlovarskou vřídelní sůl, léčivé byliny atd. Pro naši kosmetiku je typické propojení mimořádné kvality, originálního složení, příznivé ceny a výjimečného designu. Naši zákazníci oceňují že, jako 1. česká firma jsme získali jediný mezinárodně uznávaný certifikát o netestování na zvířetechHCS - Human Cosmetics Standard. Strategickou úlohu v našich obchodech hraje kvalitní personál, který dokáže atraktivní formou seznámit zákazníky s lázeňskou kosmetikou a recepty na domácí lázně. Obchody jsou výjimečné nápaditým architektonickým řešením a originálním aranžmá umocňujícími příjemnou lázeňskou atmosféru.
Řekněte NE kruté kosmetice v Evropě! Nová kampaň za ukončení prodeje toaletních potřeb a kosmetiky, která byla krutě testována na zvířatech

V roce 2009 bylo v Evropské unii zastaveno veškeré testování kosmetiky na zvířatech. Je zde ovšem háček. Marketingový zákaz, který by měl zajistit, že kosmetika testována na zvířatech mimo země EU nebude prodávána v Evropské unii, se ocitl v ohrožení.

Dosavadní zákaz zatím povoluje tři typy testů na zvířatech prováděných mimo země EU pro kosmetiku prodávanou v rámci EU do března 2013. Po tomto datu by měl zákaz platit bez výjimek.

Úředníci Evropské komise však nyní zvažují, jestli budou alternativní metody do stanoveného termínu (v březnu 2013) připraveny. Také zprávy vědců doporučují odložení lhůty zákazu - v některých případech až o deset let.

Pokud by uspěli, znamenalo by to, že tisíce králíků, morčat, myší a potkanů po celém světě budou nadále vystaveny injekcím, trávení plyny, násilnému krmení a zabití kvůli kosmetice prodávané v EU.

Prosím připojte se podpisem k petici Evropské koalice za ukončení pokusů na zvířatech a řekněte NE kruté kosmetice v Evropě.
Více informací najdete na www.nocruelcosmetics.org a www.pokusynazviratech.cz 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama